TAKT2024

SIMULIA Abaqus Türkiye Kullanıcılar Toplantısı

9-10 Mayıs 2024

Bu yıl 19’uncusunu gerçekleştirdiğimiz Abaqus Türkiye kullanıcılar toplantısı 9-10 Mayıs 2024 tarihlerinde ByOtell’de düzenlenecektir.

Bu toplantı süresince, ülkemizdeki seçkin firma, üniversite ve araştırma kurumlarında Abaqus ve diğer SIMULIA ürünleri kullanılarak yapılmış uygulamalara ait sunumların yanında, katılımcılarımıza, SIMULIA yeni sürüm ve gelecek ürün stratejileri ile ilgili bilgiler verilecektir.

SIMULIA ürün ailesi içinde bulunan Isight, Tosca, fe-safe ve Simpack yazılımları ile birlikte Abaqus/CAE ön/son işlemcisi ve Abaqus çözücülerinin mekanik, temas, malzeme, çözüm performansları, doğrusal dinamik ve diğer yeniliklerden bahsedilecektir.

Abaqus, her yeni sürümünde gelen ileri seviye yeteneklerle birlikte performans, hız, kullanım kolaylığı ve benzetim güvenilirliği konularında liderliğini devam ettirmektedir.

Yapılan sunumların hepsinin Sonlu Elemanlar konuları ile ilgili yüksek seviyeli teknik sunumlar olması, bu toplantılarımıza, dünya çapında düzenlenen benzer toplantılar içeresinde ayrı bir önem kazandırmaktadır. Gerek toplantımızda yapacağınız çok değerli sunum ve makaleleriniz, gerekse değerli katılımlarınız ile benzer toplantılarımızın hangi şartlarda olursa olsun devam edeceği inancımız her yıl daha da pekişmektedir.

  Katılım Formu için tıklayınız. (docx: 24 KB)

  Davetiye için tıklayınız. (pdf: 244 KB)

  Otel Krokisi için tıklayınız.

Kontenjan sınırlı olup, kaydınızın onayı tarafınıza ayrıca e-posta ile bildirilecektir.